Герега Олександр Володимирович

Герега Олександр Володимирович народився 27 червня 1967 року в м. Городку Хмельницької області у робітничій сім’ї. Батьки працювали на верстатобудівному заводі: батько – токарем 6-го розряду, а мати – в інструментальному цеху.

Батьки працювали на верстатобудівному заводі

В 1984 році закінчив середню школу №1 у м. Городку Хмельницької області.

З 1984 по 1985 рік навчався у Городоцькому філіалі Хмельницького ПТУ №17.

З 1985 року по 1987 рік проходив строкову службу у лавах радянської армії.

З 1985 року по 1987 рік проходив строкову службу у лавах радянської армії

З 1987 року по 1990 рік навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі. Вищу освіту здобував у Львівській комерційній академії, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування».

Трудову діяльність розпочав ще у шкільному віці: у період шкільних канікул працював вантажником на хлібозаводі, у радгоспі - на заготівлі ягід та підготовці тари для них. Після закінчення технікуму працював експедитором Городоцької міжрайбази.

З 1991 року заснував власну справу. Розпочав з продажу керамічної плитки та сантехніки. У 1996 році відкрив свій перший магазин роздрібної торгівлі. У 2003 році заснував Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К». Сьогодні воно відоме як найбільша в Українї мережа будівельно–господарських гіпермаркетів «Епіцентр», де трудиться більше 20 тисяч працівників. З 2003 року до жовтня 2012 року очолював Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К».

28 жовтня 2012 року Герега Олександр Володимирович обраний народним депутатом України від 192-го округу.

Головною метою свого життя вважає духовне та економічне відродження рідної Хмельниччини та всієї України.

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів 'Епіцентр К'

Відвідайте сайт компанії "Епіцентр К"

Нагороджений орденом «Професіонал галузі» за вагомий особистий внесок у розвиток економіки України та професійне керівництво підприємством – лідером галузі. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України.

Має звання: «Заслужений працівник сфери послуг України» та «Почесний громадянин міста Городка».

Займається громадською роботою з популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, зокрема, серед молоді та юнацтва. Ініціатор створення спортивного клубу «Епіцентр» у м. Городку.

Спортивний клуб 'Епіцентр'

Надає матеріальну підтримку медичним та освітнім закладам, підприємствам та установам бюджетної сфери Хмельниччини. Засновник благодійного фонду «Фонд Олександра та Галини Герег».
Одружений. Дружина – Герега Галина Федорівна. Має двох дітей – доньку Вікторію та сина Тараса.

Герега Г.Ф., Герега О.В.


Відвідайте сторінку "Видатні земляки" (сайт "Наш Городок")